زندگی در یک خانه چوبی همواره رویایی و رمانتیک است و همه افراد دوست دارند آن را تجربه کنند. طرح ساخت خانه های چوبی در کشورهای پیشرفته مثل امریکا و ژاپن به شدت مورد استقبال قرار گرفته و همواره طرفداران خاص خود را دارد.

ویلای چوبی در ایران نیز طرفداران زیادی دارد و اگر شما هم یکی از علاقه مندان این نوع ویلاها هستید یا در فکر ساخت و خرید یک ویلای چوبی هستید، در این مقاله همراه ما باشید تا اطلاعات جامعی کسب نمایید.

هزینه ساخت ویلای چوبی

شاید تا کنون با خود فکر می کردید ساخت ویلای چوبی هزینه فراوانی دارد، اما خبر خوب این است که ساخت یک ویلای چوبی در ایران با ساخت ویلا با مصالح رایج تقریبا یکسان است و حتی گاهاً هزینه کمتری نیز دارد. بنابراین با خیال راحت خانه رویایی که در ذهن دارید با ما در میان بگذارید تا ویلای چوبی را برای شما طراحی کرده و مطابق با استانداردهای بین المللی بسازیم. ما در گروه طراحی و معماری وودلند حتی در مورد جزئی ترین مسائل نیز، ایده و سلیقه شما را در طراحی و ساخت اجرا خواهیم کرد. شما به راحتی و بر اساس بودجه خود می توانید خانه یا ویلای چوبی با هر متراژی را سفارش دهید.

مزایای ویلای چوبی

از مزایای ویلای چوبی پیش ساخته می توان مقاومت آن در برابر زلزله و آتش سوزی را نام برد. استفاده از چوب های با کیفیت و مقاوم شده در برابر حشرات و قارچ ها از دیگر مزایای ساخت ویلا با چوب است. همچنین چوب صدا را به خود جذب کرده و سپس منعکس می کند، به همین خاطر عایق صدا بوده و برای خانه های مسکونی بسیار مناسب است. در ساخت ویلای چوبی از چوب مناطق سردسیر استفاده می شود که دارای چگالی بالایی هستند و کیفیت بهتری دارند، در نتیجه عمر مفید بنا طولانی تر خواهد بود.
ویلای چوبی عایق مناسب انرژی است و به این معناست که گرما یا سرما را در خود نگه می دارد و شما هزینه کمتری بابت گرمایش یا سرمایش خانه چوبی خود می پردازید. اگر دوست دارید در ویلای چوبی خود شومینه داشته باشید، مهندسین متخصص آمیتیس امرتات تمهیدات لازم را برای شما فراهم خواهد کرد. سرعت ساخت خانه های چوبی بالاست و شما خیلی زود صاحب ویلای چوبی رویایی خود خواهید شد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *